Voleybolda ikinci gelişim kampı Ankara'da başlıyor

İSTANBUL - Voleybolda 2016 Balkan Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek küçük kız milli takımlarının oluşturulması ve 2002-2003 doğumlu sporcuların oyuncu havuzunun belirleneceği gelişin kampının ikincisi başlıyor.

Voleybolda küçük kız milli takımlarının oluşturulması ve 2002-2003 doğumlu sporcuların oyuncu havuzunun belirlenmesi adına, yıl içinde yapılacak olan gelişim kamplarından ikincisi 14-15-16-17 Nisan 2016 tarihlerinde Ankara’da yapılacak.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından yapılan açıklamaya göre ikinci gelişim kampına davet edilen sporcular, Anadolu Yıldızları Müsabakaları’ndan ve birinci gelişim kampına davet edilmeyen sporculardan oluşacak.

Açıklamada, bu yaş kategorisindeki tüm sporcuların gözlemlenebilmesi adına gelişim kampları yapılmaya devam edileceği belirtilerek; her kampa farklı sporcuların davet edileceği bildirildi.

İkinci gelişim kampına davet edilen sporcular ve kulüpleri şöyle:
Ayça Zeynep Akkan - Denizli Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
Elif Sesli - Uşak Aktif Spor Kulübü
Sıla Özyürek - Kocaeli Gölcük Belediyesi Spor Kulübü
Nurhayat Yakar - Kayseri Lisesi Spor Kulübü
Sevgi Gecikmişler - Bodrum Voleybol Spor Kulübü
Kübra Ünal - Tekirdağ Çorlu Belediyesi Spor Kulübü
Zeynep Aguday - Keşan 1923 Gençlik Spor Kulübü
Gül Eda Köker - Konya GHSİM Spor Kulübü
Dilara Elmacıoğlu - Gaziantep Gelişim Spor Kulübü
Gülce Su Yoldaş - Gaziantep Gelişim Spor Kulübü
Gözde Nur Turan - Antalya Kepez Spor Kulübü
Azragül Gül - Adana Seyhan Belediyesi Spor Kulübü
Arzum Çetinkaya - Karabük Gençlik Spor Kulübü
Dilara Yılmaz - Samsun Büyükşehir Anakent Bld. Spor Kulübü
İrem Gökdemir - Kayseri Lisesi Spor Kulübü
Aslı Aktaş - Yeniköy Spor Kulübü
Dilan Şen - Gaziantep Gelişim Spor Kulübü
Gözde Nur Yalvaç - Konya GHSİM Spor Kulübü
Sude Özdemir - Karabük Gençlik Spor Kulübü
Esra Şimer - Kayseri Lisesi Spor Kulübü
Şeyda İşler - Kayseri Lisesi Spor Kulübü
Duygu Vural - İzmir Gelişim Koleji Spor Kulübü
Yeşim Aktan - İzmir Rota Koleji Spor Kulübü
Ayça Demir - İzmir Gelişim Koleji Spor Kulübü
E. Tuana Köse - İzmir Rota Koleji Spor Kulübü
Selis Tutar - İzmir Profit Spor Kulübü
Öykü Arslan - İzmir Rota Koleji Spor Kulübü
Sude Hacımustafaoğlu - İzmir Gelişim Koleji Spor Kulübü
Nur Dilşad Kavas - Ankara Halkbank Spor Kulübü
Helin Halden - İzmir KSK Spor Kulübü
Merve Berk - Zübeyde Hanım Ortaokulu

Bu arada kampa davet edilen tüm sporcular 14 Nisan 2016 Perşembe günü saat 19.00’da Ankara Volley Hotel’de toplanacak ve yapacakları antrenmanları kendi kulüp antrenörleri de izleyebilecek.
Cihan

(CİHAN)


06 Nisan 2016 Haberleri 1 2 3 4 5