UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme turu ilk maçları yarın oynanacak

İSTANBUL - UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön ele turunda ilk maçlar yarın Avrupa'nın çeşitli kentlerinde oynanacak.

Bu kupadaki temsilcilerimizden Trabzonspor, ilk maçta Makedonya temsilcisi Rabotnicki ile deplasmanda karşı karşıya gelecek.

UEFA Avrupa Ligi 3. ön elemeden başlayan Medipol Başakşehir ise Hollanda'nın güçlü ekibi AZ Alkmaar ile Hollanda'nın Alkmaar şehrinde karşı karşıya gelecek.

UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda ilk maçların programı şöyle:
Girondins de Bordeaux (Fransa) - AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)
Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - Hapoel Kiryat Shmona (İsrail)
Targu Mureş (Romanya) - AS Saint-Étienne (Fransa)
AZ Alkmaar (Hollanda) - Medipol Başakşehir (Türkiye)
Southampton (İngiltere) - Vitesse (Hollanda)
Altach (Avusturya) - Vitória (Portekiz)
Sturm Graz (Avusturya) - Rubin Kazan (Rusya)
AIK Solna (İsveç) - Atromitos (Yunanistan)
Jablonec (Çek Cumhuriyeti) - København (Danimarka)
Zürich (İsviçre) - Dinamo Minsk (Belarus)
Sampdoria (İtalya) - Vojvodina (Sırbistan)
Kairat Almaty (Kazakistan) - Aberdeen (İskoçya)
MŠK Žilina (Slovakya) - Vorksla Poltava (Ukrayna)
PAOK (Yunanistan) - Spartak Trnava (Slovakya)
Athletic Club (İspanya) - İnter Bakı (Azerbaycan)
Kukësi (Arnavutluk) - Legia Warszawa (Polonya)
Qäbälä (Azerbaycan) - Apollon Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi)
Rabotnicki (Makedonya) - Trabzonspor (Türkiye)
Debreceni (Macaristan) - Rosenborg (Norveç)
Royal Charleroi (Belçika) - Zorya Luhansk (Ukrayna)
Wolfsberger (Avusturya) - Borussia Dortmund (Almanya)
Brøndby (Danimarka) - Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi)
Thun (İsviçre) - Vaduz (Liechtenstein)
IF Elfsborg (İsveç) - Odds BK (Norveç)
Royal Standard de Liège (Belçika) - Željezničar (Bosna Hersek)
Hajduk Split (Hırvatistan) - Strømsgodset (Norveç)
Os Belenenses (Portekiz) - IFK Göteborg (İsveç)
Krasnodar (Rusya) - Slovan Bratislava (Slovakya)
West Ham United (İngiltere) - Astra Giurgiu (Romanya)

(CİHAN)


29 Temmuz 2015 Haberleri 1 2 3 4 5