Türkiye Kupası'nda 4. maçlar 4 eksiği ile tamamlandı

İSTANBUL - Türkiye Kupası'nda gruplarda 4. maçlar, Beşiktaş-Galatasaray derbisi ve olumsuz hava şartları nedeniyle ertelenen 4 karşılaşma dışında tamamlandı.

Türkiye Kupası 4. haftasında oynanması gereken Galatasaray - Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, Adana Demirspor - Beşiktaş, Altınordu - Fenerbahçe ve Eskişehirspor - Balçova Yaşamspor maçları ileri bir tarihe ertelendi.

Türkiye Kupası gruplarında oynanan maçlarda alınan sonuçlar, son puan durumları ve gruplarda kalan maçların programı şöyle:

A GRUBU

TOPLU SONUÇLAR
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Tuzlaspor: 2 – 3
Sivasspor - Gaziantepspor: 1 – 2
Tuzlaspor - Sivasspor: 3 – 1
Gaziantepspor - Gaziantep Büyükşehir Belediye: 0 – 0
Sivasspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: 4 – 0
Gaziantepspor – Tuzlaspor: 2 – 2
Tuzlaspor – Gaziantepspor: 2 – 1
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor – Sivasspor: 1 – 2

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Tuzlaspor 4 3 1 0 10 6 4 10
2. Sivasspor 4 2 0 2 8 6 2 6
3. Gaziantepspor 4 1 2 1 5 5 0 5
4. Gaziantep B. Ş. Bld. 4 0 1 3 3 9 -6 1

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. Maçlar
28 Ocak Çarşamba
Gaziantepspor - Sivasspor
Tuzlaspor - Gaziantep Büyükşehir Belediye

6. Maçlar
4 Şubat Çarşamba
Gaziantep Büyükşehir Belediye - Gaziantepspor
Sivasspor - Tuzlaspor

B GRUBU

TOPLU SONUÇLAR

Akhisar Belediyespor – Manisaspor: 3 – 2
Keçiörengücü – Trabzonspor: 1 – 1
Manisaspor – Keçiörengücü: 1 – 0
Trabzonspor - Akhisar Belediyespor: 0 – 0
Keçiörengücü - Akhisar Belediyespor: 1 – 1
Trabzonspor – Manisaspor: 9 – 0
Akhisar Belediyespor – Keçiörengücü: 1 – 2
Manisaspor – Trabzonspor: 0 – 2

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Trabzonspor 4 2 2 0 12 1 11 8
2. Akhisar Belediyespor 4 1 2 1 5 5 0 5
3. Keçiörengücü 4 1 2 1 4 4 0 5
4. Manisaspor 4 1 0 3 3 14 -11 3

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. Maçlar
28 Ocak Çarşamba
Manisaspor - Akhisar Belediyespor
Trabzonspor - Keçiörengücü

6. Maçlar
4 Şubat Çarşamba
Akhisar Belediyespor – Trabzonspor
Keçiörengücü – Manisaspor

C GRUBU

TOPLU SONUÇLAR

Samsunspor - Centone Karagümrük: 0 – 1
Bursaspor - Mersin İdmanyurdu: 1 – 1
Centone Karagümrük - Bursaspor: 1 – 1
Mersin İdmanyurdu - Samsunspor: 3 – 1
Centone Karagümrük - Mersin İdmanyurdu: 1 – 0
Samsunspor – Bursaspor: 2 – 3
Bursaspor – Samsunspor: 1 – 1
Mersin İdmanyurdu - Centone Karagümrük: 3 – 0

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Mersin İdmanyurdu 4 2 1 1 7 3 4 7
2. Centone Karagümrük 4 2 1 1 3 4 -1 7
3. Bursaspor 4 1 3 0 6 5 1 6
4. Samsunspor 4 0 1 3 4 8 -4 1

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. Maçlar
28 Ocak Çarşamba
Centone Karagümrük - Samsunspor
Mersin İdmanyurdu - Bursaspor

6. Maçlar
4 Şubat Çarşamba
Bursaspor - Centone Karagümrük
Samsunspor - Mersin İdmanyurdu

D GRUBU

TOPLU SONUÇLAR

İstanbul Başakşehir - MKE Ankaragücü: 3 – 2
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Kardemir Karabükspor: 2 – 1
Kardemir Karabükspor - İstanbul Başakşehir: 2 – 2
MKE Ankaragücü - Sivas Dört Eylül Belediyespor: 1 – 1
MKE Ankaragücü - Kardemir Karabükspor: 0 – 3
İstanbul Başakşehir - Sivas Dört Eylül Belediyespor: 0 – 0
Sivas Dört Eylül Belediyespor - İstanbul Başakşehir: 1 – 2
Kardemir Karabükspor - MKE Ankaragücü: 2 – 0

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. İstanbul Başakşehir 4 2 2 0 7 5 2 8
2. Kardemir Karabükspor 4 2 1 1 8 4 4 7
3. Sivas Dört Eylül Belediye 4 1 2 1 4 4 0 5
4. MKE Ankaragücü 4 0 1 3 3 9 -6 1

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. Maçlar
28 Ocak Çarşamba
Kardemir Karabükspor - Sivas Dört Eylül Belediyespor
MKE Ankaragücü - İstanbul Başakşehir

6. Maçlar
4 Şubat Çarşamba
Sivas Dört Eylül Belediyespor - MKE Ankaragücü
İstanbul Başakşehir - Kardemir Karabükspor

E GRUBU

TOPLU SONUÇLAR

Fenerbahçe - Kayserispor: 1 – 2
Altınordu - Bayburt Grup Özel İdare: 1 – 0
Bayburt Grup Özel İdare - Fenerbahçe: 1 – 3
Kayserispor - Altınordu: 3 – 0
Fenerbahçe - Altınordu: 1 – 1
Kayserispor - Bayburt Grup Özel İdare: 2 – 2
Bayburt Grup Özel İdare – Kayserispor: 3 – 0

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Kayserispor 4 2 1 1 7 6 1 7
2. Fenerbahçe 3 1 1 1 5 4 1 4
3. Bayburt Grup Özel İdare 4 1 1 2 6 6 0 4
4. Altınordu 3 1 1 1 2 4 -2 4

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

4. Maçlar
30 Aralık Çarşamba
18.00 Altınordu – Fenerbahçe (Ertelendi)

5. Maçlar
28 Ocak Çarşamba
Bayburt Grup Özel İdare - Altınordu
Kayserispor - Fenerbahçe

6. Maçlar
4 Şubat Çarşamba
Altınordu - Kayserispor
Fenerbahçe - Bayburt Grup Özel İdare

F GRUBU

TOPLU SONUÇLAR

Çaykur Rizespor - Adana Demirspor: 2 – 1
Sarıyer - Beşiktaş: 0 – 4
Adana Demirspor - Sarıyer: 1 – 0
Beşiktaş - Çaykur Rizespor: 0 – 1
Beşiktaş – Adana Demirspor: 1 – 2
Sarıyer - Çaykur Rizespor: 0 – 2
Çaykur Rizespor – Sarıyer: 1 – 0

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Çaykur Rizespor 4 4 0 0 6 1 5 12
2. Adana Demirspor 3 2 0 1 4 3 1 6
3. Beşiktaş 3 1 0 2 5 3 2 3
4. Sarıyer 4 0 0 4 0 8 -8 0

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

4. Maçlar
21 Ocak 2015 Çarşamba
20.30 Adana Demirspor – Beşiktaş

5. Maçlar
28 Ocak Çarşamba
Adana Demirspor - Çaykur Rizespor
Beşiktaş - Sarıyer

6. Maçlar
4 Şubat Çarşamba
Çaykur Rizespor - Beşiktaş
Sarıyer - Adana Demirspor

G GRUBU

TOPLU SONUÇLAR

Diyarbakır B.Belediye - FBM Makina Balçova Yaşam: 2 – 2
Galatasaray - Eskişehirspor: 4 – 2
FBM Makina Balçova Yaşam Spor - Galatasaray: 1 – 9
Eskişehirspor - Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor: 3 – 0
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor - Galatasaray: 1 – 4
FBM Makina Balçova Yaşam Spor – Eskişehirspor: 1 – 2

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Galatasaray 3 3 0 0 17 4 13 9
2. Eskişehirspor 3 2 0 1 7 5 2 6
3. Diyarbakır B. Ş Belediye 3 0 1 2 3 9 -6 1
4. Balçova Yaşamspor 3 0 1 2 4 13 -9 1

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

4. Maçlar
1 Ocak Perşembe
13.00 Eskişehirspor - Balçova Yaşamspor (Ertelendi)

22 Ocak Perşembe
20.30 Galatasaray - Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor

5. Maçlar
28 Ocak Çarşamba
Balçova Yaşamspor - Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor
Eskişehirspor - Galatasaray

6. Maçlar
4 Şubat Çarşamba
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor - Eskişehirspor
Galatasaray - Balçova Yaşamspor

H GRUBU

TOPLU SONUÇLAR

Torku Konyaspor - Giresunspor: 1 – 2
Cizrespor - Gençlerbirliği: 1 – 2
Gençlerbirliği - Torku Konyaspor: 2 – 0
Giresunspor - Cizrespor: 1 – 2
Giresunspor - Gençlerbirliği: 2 – 2
Torku Konyaspor – Cizrespor: 7 – 1
Gençlerbirliği – Giresunspor: 0 – 0
Cizre Spor - Torku Konyaspor: 2 – 0

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Gençlerbirliği 4 2 2 0 6 3 3 8
2. Cizrespor 4 2 0 2 6 10 -4 6
3. Giresunspor 4 1 2 1 5 5 0 5
4. Torku Konyaspor 4 1 0 3 10 7 3 3

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. Maçlar
28 Ocak Çarşamba
Gençlerbirliği - Cizrespor
Giresunspor - Torku Konyaspor

6. Maçlar
4 Şubat Çarşamba
Cizrespor - Giresunspor
Torku Konyaspor – Gençlerbirliği

(CİHAN)


01 Ocak 2015 Haberleri 1 2 3 4 5