PTT 1. Lig'de 24. haftanın görünümü

İSTANBUL - PTT 1. Lig'de 24. hafta maçlarına bugün oynanan 2 karşılaşma ile başlanırken günün son maçında Çaykur Rizespor, konuk ettiği Kartlaspor'u 3 - 0 yenerek puanını 42'ye çıkararak 2. sıraya yükseldi.

Günün ilk maçında ise Karşıyaka, Adana deplasmanında Adana Demirspor'u 2 - 0 yenerek hem haftayı 3 puanla kapattı hem de ilk 6 için mücadelesini sürdürdü.

Haftanın maçlarına yarın oynanacak altı karşılaşma ile devam edilecek.

Haftanın maçlarında alınan sonuçlar, kalan maçların programı, son puan durumu ve 25. haftanın maçlarının programı şöyle:

Adana Demirspor - Karşıyaka: 0 - 2
Çaykur Rizespor - Kartalspor: 3 - 0

Yarın
13.00 Gaziantep Büyükşehir Belediye - Manisaspor (GASKİ Spor Tesisleri)
13.00 1461 Trabzon - Şanlıurfaspor (Akçaabat Fatih)
13.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Adanaspor (Kütahya Dumlupınar)
15.00 Bucaspor - MKE Ankaragücü (Yeni Buca Stadı)
15.00 Samsunspor - Torku Konyaspor (Samsun 19 Mayıs)
19.00 Boluspor - Denizlispor (Bolu Atatürk)

4 Mart Pazartesi
20.00 Göztepe - Kayseri Erciyesspor (İzmir Atatürk)

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Kayseri Erciyes 23 13 5 5 43 24 19 44
2. Çaykur Rizespor 24 12 6 6 39 27 12 42
3. Manisaspor 23 10 10 3 29 17 12 40
4. 1461 Trabzon 23 11 5 7 33 18 15 38
5. Karşıyaka 24 9 9 6 27 26 1 36
6. Adanaspor 23 9 8 6 31 29 2 35
7. Adana Demirspor 24 10 5 9 36 36 0 35
8. Bucaspor 23 9 6 8 27 17 10 33
9. Boluspor 23 9 6 8 30 29 1 33
10. Torku Konyaspor 23 8 8 7 24 26 -2 32
11. Gaziantep B.Bld. 23 8 6 9 28 28 0 30
12. Şanlıurfaspor 23 7 9 7 22 24 -2 30
13. Denizlispor 23 7 7 9 22 26 -4 28
14. Samsunspor 23 4 13 6 26 26 0 25
15. Kartalspor 24 6 6 12 19 29 -10 24
16. TKİ Tavşanlı Liny. 23 5 7 11 21 36 -15 22
17. Göztepe 23 7 3 13 14 29 -15 22
18. Ankaragücü 23 3 6 14 18 43 -25 15

25. HAFTANIN MAÇLARI

9 Mart Cumartesi
14.00 Ankaragücü - 1461 Trabzon (Ankara 19 Mayıs-Seyircisiz)
14.00 Torku Konyaspor - Boluspor (Konya Atatürk)
19.00 Manisaspor - Adana Demirspor (Manisa 19 Mayıs)

10 Mart Pazar
13.00 Kayseri Erciyesspor - Samsunspor (Kayseri Kadir Has)
13.00 Kartalspor - Bucaspor (Radyo Seymen Kartal)
15.00 Karşıyaka - TKİ Tavşanlı Linyitspor (Alsancak)
15.00 Adanaspor - Göztepe (Adana 5 Ocak)
19.00 Denizlispor - Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk)

11 Mart Pazartesi
20.00 Şanlıurfaspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Şanlıurfa GAP Arena)

(CİHAN)


02 Mart 2013 Haberleri 1 2 3 4 5