PTT 1. Lig'de 23. haftanın görünümü

İSTANBUL - PTT 1. Lig'de 23. hafta maçlarına bugün oynanan 2 karşılaşma ile başlandı. Zirveyi yakından ilgilendiren iki karşılaşmada Manisa ve 1461 TRabzon berabere kalırken, Çaykur Rizespor sahasında 1 - 0 kazandı.

Günün ilk maçında Manisaspor, konuk ettiği 1461 Trabzon karşısında uzun süre 1 - 0 mağlup götürdüğü müsabakada 1 puanı 90+4. dakikada attığı golle kurtardı.

Saat 19.00'da başlayan günün ikinci mücadelesinde ise Çaykur Rizespor, geçen hafta Samsunspor'a 4-0 kaybetmenin verdiği moral bozukluğu ile çıktığı maçta Boluspor'u 1 - 0 yenerek puanını 39'a çıkardı.

Haftanın maçlarına yarın oynanacak 6 karşılaşma ile devam edilecek.

Haftanın maçlarında alınan sonuçlar, kalan maçların programı, son puan durumu ve 24. haftanın maçlarının programı şöyle:

Manisaspor - 1461 Trabzon: 1 - 1
Çaykur Rizespor - Boluspor: 1 - 0

Yarın
13.00 Kartalspor - MKE Ankaragücü (Radyo Seymen Kartal)
13.00 Karşıyaka - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Alsancak)
13.00 Torku Konyaspor - Göztepe (Konya Atatürk)
15.00 Denizlispor - Samsunspor (Denizli Atatürk)
15.00 Şanlıurfaspor - Bucaspor (Şanlıurfa GAP Arena)
19.00 Adanaspor - Adana Demirspor (Adana 5 Ocak)

25 Şubat Pazartesi
19.00 Kayseri Erciyesspor - TKİ Tavşanlı Linyitspor (Kayseri Kadir Has)

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Kayseri Erciyes 22 12 5 5 41 24 17 41
2. Manisaspor 23 10 10 3 29 17 12 40
3. Çaykur Rizespor 23 11 6 6 36 27 9 39
4. 1461 Trabzon 23 11 5 7 33 18 15 38
5. Adana Demirspor 22 10 4 8 35 33 2 34
6. Adanaspor 22 9 7 6 30 28 2 34
7. Boluspor 23 9 6 8 30 29 1 33
8. Karşıyaka 22 8 8 6 25 26 -1 32
9. Bucaspor 22 8 6 8 25 16 9 30
10. Şanlıurfaspor 22 7 9 6 21 22 -1 30
11. Gaziantep B.Bld. 22 8 5 9 28 28 0 29
12. Torku Konyaspor 22 7 8 7 22 26 -4 29
13. Samsunspor 22 4 13 5 25 24 1 25
14. Denizlispor 22 6 7 9 20 25 -5 25
15. Kartalspor 22 6 5 11 18 25 -7 23
16. TKİ Tavşanlı Liny. 22 5 7 10 21 34 -13 22
17. Göztepe 22 7 3 12 14 27 -13 22
18. Ankaragücü 22 3 5 14 17 42 -25 14

24. HAFTANIN MAÇLARI

2 Mart Cumartesi:
14.00 Adana Demirspor-Karşıyaka (Adana 5 Ocak)
19.00 Ç.Rizespor-Kartalspor (Yeni Rize Şehir)

3 Mart Pazar:
13.00 Gaziantep B.B.S.-Manisaspor (GASKİ Spor Tesisleri)
13.00 1461 Trabzon-Şanlıurfaspor (Akçaabat Fatih)
13.00 Tavşanlı Linyitspor-Adanaspor (Kütahya Dumlupınar)
15.00 Bucaspor-MKE Ankaragücü (Yeni Buca Stadı)
15.00 Samsunspor-Torku Konyaspor (Samsun 19 Mayıs)
19.00 Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk)

4 Mart Pazartesi:
20.00 Göztepe-K.Erciyesspor (İzmir Atatürk)

(CİHAN)


23 Şubat 2013 Haberleri 1 2 3 4 5