TYF Yarıyıl Kupası Yarışları Turgut Reis’de sona erdi

MUĞLA - Türkiye Yelken Federasyonu Faaliyet Programı'nda yer alan 2012 Yarıyıl Kupası, Optimist ve Laser sınıf yarışları Amiral Turgut Reis Optimist ve Laser Yarı Yıl Kupası adı altında Turgut Reis Belediye Yelken Kulübü evsahipliğinde gerçekleşti.

Turgutreis Fener Plajı’nda yapılan Amiral Turgut Reis Yarıyıl Kupası yarışlarına, Optimist sınıfında 106, Laser sınıfında 116 olmak üzere toplam 222 sporcu katıldı. Adana, Antalya, Ankara, Balıkesir, Muğla, İzmir, İstanbul, Bursa, Çanakkale, İskenderun, Sinop, Kocaeli, Aydın, Mersin, Samsun ve Tekirdağ illeri olmak üzere toplam 16 il ve 45 kulübün temsil edildiği yarışlar bugün yapılan ödül töreniyle sona erdi.

Optimist sınıfında 9, Laser 4.7 ve Laser Radial sınıflarında 8’er ve Laser Standant sınıfında 10 yarış serisi sonucuna göre madalya kazananlar belirlendi.

Optimist Genel Klasman Sonuç;

1. Onur Cemil Mandalinci Turgutreis Bld. Y. K. Muğla

2. Yücehan Aslan Turgutreis Bld. Y. K. Muğla

3. Ömer Işık Körfez Yarımca Y. K. Kocaeli

Optimist Kız Sonuç;

1. Deniz Saltık Gökova Y. K. Muğla

2. Leyla Şenocak Çeşme Y. K. İzmir

3. Sedef Şener İstanbul Y. K. İstanbul

Optimist Junior Sonuç;

1. Yiğit Yalçın Çıtak Turgutreis Bld. Y. K. Muğla

2. Yılkan Timurşah A. Rıza Mete Urla G. S. Y. K. İzmir

3. Tansu Emir Şarlak İstanbul Y. K. İstanbul

Laser 4.7 Genel Klasman Sonuç;

1. Bora Olcav Çeşme Yelken Klb.

2. Can Akdurak Solo Yel. Klb.

3. Selim Hekimoğlu Ksk Yel. Kul

laser 4.7 Bayan Sonuç;

1. Zeynep Yentur Fb. Sp. Klb. Ylk. Şb.

2. Deniz Dağdelen Karşıyaka Yelken Kl.

3. Selin Başeğmez Fb. Sp. Klb. Ylk.

laser 4.7 Junior Sonuç;

1. Mehmet Duran Dinç Gs. Sp. Yelken Şb.

2. Uğur Esen Fb. Sp. Klb. Ylk

3. Özgür Daniel Foster Gökova Yelken Kulubu

laser Radial Genel Klasman Sonuç;

1. Alp Rona Rodopman Fb. Sp. Klb. Yelken Şb.

2. Onur Özkaya Karsıyaka Yel. Klb

3. Nazlı Çağla Dönertaş Fb. Sp. Klb. Yelken Klb.

laser Radial Bayan Sonuç;

1. Nazlı Çağla Dönertaş Fb. Sp. Klb. Yelken Şb.

2. Pınar Kaynar İstanbul Yelken Klb.

3. Ecem Güzel Turgutreis Beld. Yelken Klb.

laser Radial Genç Sonuç;

1. Alp Rona Rodopman Fb. Sp. Klb. Yelken Şb.

2. Onur Özkaya Ksk. Yelken Klb.

3. Pınar Kaynar İstanbul Yelken Klb.

laser Standart Genel Klasman Sonuç;

1. Saffet Onur Bilgen İstanbul Yelken Klb.

2. Mustafa Çakır Heybeliada Ylk. Klb.

3. Alican Başeğmez İstanbul Yelken Klb.

laser Standart Genç Sonuç;

1. Mehmet Haliloğlu Konak Bld. Sp. Klb.

2. Mithat Can Alagöz Konak Bld. Sp. Klb.

3. Oğuz Bora Karaca Fb. Sp. Klb. Yelken Şb.

(CİHAN)

TYF Yarıyıl Kupası Yarışları Turgut Reis’de sona erdi TYF Yarıyıl Kupası Yarışları Turgut Reis’de sona erdi

29 Ocak 2012 Haberleri 1 2 3 4 5