İMKB'de ilk seansta işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim(TL)

GARANTI BANKASI 296545519

IS BANKASI (C) 112731054

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. 79802762

YAPI VE KREDI BANK. 56360895

IHLAS YAYIN HOLDING A.S. 35076563

AKBANK 31914388

MENSA SINAI TICARI MALI YATIRIMLAR A.S. 22231704

IHLAS GAZETECILIK A.S. 21682488

IHLAS HOLDING 21648992

FORTIS BANK A.S. 17810354

(CİHAN)


26 Kasım 2010 Haberleri 1 2 3 4 5