İMKB'de ilk seansta işlem adedine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

GARANTI BANKASI 35193843

KARDEMIR D 22071967

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. 19021542

IHLAS HOLDING 18825592

IS BANKASI (C) 18583610

MENSA SINAI TICARI MALI YATIRIMLAR A.S. 18471882

IHLAS YAYIN HOLDING A.S. 17789924

DOGAN HOLDING 12409080

YAPI VE KREDI BANK. 10827111

DESA 9570690

(CİHAN)


26 Kasım 2010 Haberleri 1 2 3 4 5