İMKB'de ikinci seansta işlem adedine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) ikinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

IHLAS HOLDING 30602513

IHLAS EV ALETLERI 28626667

GARANTI BANKASI 27962714

KARDEMIR D 24856167

IS BANKASI (C) 20890358

MENSA SINAI TICARI MALI YATIRIMLAR A.S. 11999458

DOGAN YAYINCILIK 10533006

IHLAS YAYIN HOLDING A.S. 10009780

TUKAS 9670886

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. 8544731

(CİHAN)


26 Kasım 2010 Haberleri 1 2 3 4 5