İMKB'de gün sonunda işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) 1. ve 2. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, gün sonu itibarıyla işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim(TL)

GARANTI BANKASI 529529174

IS BANKASI (C) 238430581

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. 115691848

YAPI VE KREDI BANK. 95287234

AKBANK 89374840

IHLAS HOLDING 57952396

IHLAS YAYIN HOLDING A.S. 54633302

IHLAS GAZETECILIK A.S. 52193825

TURK HAVA YOLLARI 44694808

IHLAS EV ALETLERI 40791232

(CİHAN)


26 Kasım 2010 Haberleri 1 2 3 4 5