İMKB'de ilk seansta işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim(TL)

GARANTI BANKASI 225239471

IS BANKASI (C) 112512768

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. 61581480

YAPI VE KREDI BANK. 55977648

IHLAS YAYIN HOLDING A.S. 55875594

DOGAN YAYINCILIK 53217903

DOGAN HOLDING 42266077

TURK HAVA YOLLARI 40142909

AKBANK 35617451

EREGLI DEMIR CELIK 32746793

(CİHAN)


24 Kasım 2010 Haberleri 1 2 3 4 5