İMKB'de ikinci seansta işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) ikinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim(TL)

GARANTI BANKASI 269846242

IS BANKASI (C) 202952376

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. 98812235

YAPI VE KREDI BANK. 94056553

IHLAS YAYIN HOLDING A.S. 88562285

DOGAN YAYINCILIK 72592207

DOGAN HOLDING 55126167

AKBANK 52283700

TURK HAVA YOLLARI 43004701

ENKA INSAAT 39404828

(CİHAN)


24 Kasım 2010 Haberleri 1 2 3 4 5