İMKB'de gün sonunda işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) 1. ve 2. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, gün sonu itibarıyla işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim(TL)

GARANTI BANKASI 495085713

IS BANKASI (C) 315465144

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. 160393715

YAPI VE KREDI BANK. 150034201

IHLAS YAYIN HOLDING A.S. 144437879

DOGAN YAYINCILIK 125810109

DOGAN HOLDING 97392245

AKBANK 87901152

TURK HAVA YOLLARI 83147610

EREGLI DEMIR CELIK 70918962

(CİHAN)


24 Kasım 2010 Haberleri 1 2 3 4 5