İMKB'de ikinci seansta işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) ikinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim(TL)

GARANTI BANKASI 106883621

IS BANKASI (C) 76886218

TURKCELL 66914133

YAPI VE KREDI BANK. 58154913

ASYA KATILIM BANKASI A.S. 57964374

TURK HAVA YOLLARI 53286845

AKBANK 42019684

PETKIM 36565563

MENSA SINAI TICARI MALI YATIRIMLAR A.S. 32883447

EREGLI DEMIR CELIK 28415582

(CİHAN)


30 Eylül 2010 Haberleri 1 2 3 4 5