İMKB'de ikinci seansta işlem adedine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) ikinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

MENSA SINAI TICARI MALI YATIRIMLAR A.S. 31750871

IHLAS HOLDING 25672906

ASYA KATILIM BANKASI A.S. 16780464

PETKIM 16056473

AKSIGORTA 13655290

DOGAN HOLDING 13562100

GARANTI BANKASI 12648123

IS BANKASI (C) 12403987

YAPI VE KREDI BANK. 11721181

TURK HAVA YOLLARI 9026024

(CİHAN)


30 Eylül 2010 Haberleri 1 2 3 4 5