İMKB'de ikinci seansta işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) ikinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim(TL)

GARANTI BANKASI 169922225

SABANCI HOLDING 105720590

KENT GIDA 104425350

AKBANK 73488813

IS BANKASI (C) 53568194

TURK HAVA YOLLARI 50043871

YAPI VE KREDI BANK. 48510625

FENER 47745327

PETKIM 44034401

EREGLI DEMIR CELIK 42756229

(CİHAN)


29 Eylül 2010 Haberleri 1 2 3 4 5