İMKB'de ikinci seansta işlem adedine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) ikinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

KARDEMIR D 32571420

GARANTI BANKASI 19855960

PETKIM 19352526

IHLAS HOLDING 18751440

SISE CAM 15428496

MENSA SINAI TICARI MALI YATIRIMLAR A.S. 14451081

SABANCI HOLDING 14394710

RAY SIGORTA 11921285

ASYA KATILIM BANKASI A.S. 10850399

YAPI VE KREDI BANK. 9894263

(CİHAN)


29 Eylül 2010 Haberleri 1 2 3 4 5