İMKB'de ikinci seansta işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) ikinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim(TL)

GARANTI BANKASI 156852970

IS BANKASI (C) 80036104

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. 44933554

AKBANK 33211216

EREGLI DEMIR CELIK 33045092

ALTIN YAG KOMBINALARI 30119274

YAPI VE KREDI BANK. 29695212

TURK HAVA YOLLARI 27344401

TURKIYE HALK BANKASI A.S. 25206120

NET TURIZM 23117762

(CİHAN)


17 Ağustos 2010 Haberleri 1 2 3 4 5