İMKB'de gün sonunda işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) 1. ve 2. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, gün sonu itibarıyla işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim(TL)

GARANTI BANKASI 322257221

IS BANKASI (C) 155042320

YAPI VE KREDI BANK. 71333044

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. 65679442

EREGLI DEMIR CELIK 61628749

TURK HAVA YOLLARI 53815527

TURKIYE HALK BANKASI A.S. 47628629

ALTIN YAG KOMBINALARI 46122841

AKBANK 44583203

PETKIM 34836088

(CİHAN)


17 Ağustos 2010 Haberleri 1 2 3 4 5