İMKB'de ilk seansta işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim(TL)

GARANTI BANKASI 108549098

IS BANKASI (C) 29422416

YAPI VE KREDI BANK. 20538403

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. 19174304

TURK HAVA YOLLARI 16253626

ECZACIBASI ILAC 15043042

MARSHALL 14980448

AKBANK 13012710

EREGLI DEMIR CELIK 12049444

TURKIYE HALK BANKASI A.S. 11193173

(CİHAN)


10 Ağustos 2010 Haberleri 1 2 3 4 5