İMKB'de ilk seansta işlem adedine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

GARANTI BANKASI 14539008

DOGAN HOLDING 7882179

ECZACIBASI ILAC 6352335

IS BANKASI (C) 5327011

DOGAN YAYINCILIK 4995214

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. 4933904

YAPI VE KREDI BANK. 4617193

T. EKONOMI BANKASI 4468134

TIRE KUTSAN 4139569

PETKIM 4008384

(CİHAN)


10 Ağustos 2010 Haberleri 1 2 3 4 5