İMKB'de ikinci seansta işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) ikinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim(TL)

GARANTI BANKASI 133773593

YAPI VE KREDI BANK. 46456144

IS BANKASI (C) 31747999

ISIKLAR YAT. HOLD. 30427433

EREGLI DEMIR CELIK 28633439

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. 23908085

FEDERAL-MOGUL IZMIT PISTON 21578823

MARSHALL 21251439

IHLAS GAZETECILIK A.S. 20682686

AKBANK 19379183

(CİHAN)


10 Ağustos 2010 Haberleri 1 2 3 4 5