İMKB'de ikinci seansta işlem adedine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) ikinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

IHLAS HOLDING 46522207

SODA SANAYII 15232557

YAPI VE KREDI BANK. 13460399

GARANTI BANKASI 12922945

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O 11316098

T.S.K.B. 11111210

IHLAS EV ALETLERI 11071591

IS BANKASI (C) 11038364

MARTI OTEL 10154591

DOGAN YAYINCILIK 9311473


16 Şubat 2010 Haberleri 1 2 3 4 5