İMKB'de ilk seansta işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim (TL)

GARANTI BANKASI 121971537

KOZA ANADOLU METAL 105550953

IPEK MATBAACILIK 79333494

IS BANKASI (C) 55644603

EREGLI DEMIR CELIK 38779943

DEVA HOLDING 36628728

ALCATEL TELETAS 35761939

PARK ELEKTRIK MADENCILIK 30290936

YAPI VE KREDI BANK. 29780859

KARDEMIR D 29393700


11 Ocak 2010 Haberleri 1 2 3 4 5