İMKB'de gün sonunda işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) 1. ve 2. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, gün sonu itibarıyla işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim (TL)

GARANTI BANKASI 311148685

ISIKLAR AMBALAJ 224698606

KOZA ANADOLU METAL 148281982

IS BANKASI (C) 128127580

IPEK MATBAACILIK 116171623

EREGLI DEMIR CELIK 89367737

KARDEMIR D 88345208

TURK TELEKOMUNIKASYON 86476159

TIRE KUTSAN 78332215

YAPI VE KREDI BANK. 73645440


11 Ocak 2010 Haberleri 1 2 3 4 5