İMKB'de ilk seansta işlem adedine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

ISIKLAR AMBALAJ 34630037

SISE CAM 25370216

BOYNER BUYUK MAGAZACILIK A.S. 24097433

TIRE KUTSAN 23798007

IHLAS EV ALETLERI 19284845

IS FINANSAL KIRALAMA 17335914

EREGLI DEMIR CELIK 14187109

METRO TICARI VE MALI YATIRIMLA 12474963

SASA 9924371

GARANTI BANKASI 9888352


30 Aralık 2009 Haberleri 1 2 3 4 5