İMKB'de gün sonunda işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) 1. ve 2. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, gün sonu itibarıyla işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim (TL)

ISIKLAR AMBALAJ 177931326

GARANTI BANKASI 98745098

TIRE KUTSAN 90844224

DOGAN HOLDING 79700620

EREGLI DEMIR CELIK 78525603

DOGAN YAYINCILIK 75511987

IS BANKASI (C) 57363924

SISE CAM 57228828

AKSA AKRILIK KIMYA 44011703

BOYNER BUYUK MAGAZACILIK A.S. 43221351


30 Aralık 2009 Haberleri 1 2 3 4 5