İMKB'de ilk seansta işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim (TL)

NETAS TELEKOM 41031758

ISIKLAR AMBALAJ 35141904

TIRE KUTSAN 33929787

VESTEL 27791600

IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S 17869314

METRO TICARI VE MALI YATIRIMLA 15565580

ASELSAN 13543259

ANEL TELEKOMUNIKASYON 10222088

YAPI KREDI SIGORTA 9959413

KOZA ANADOLU METAL 8087980


25 Aralık 2009 Haberleri 1 2 3 4 5