İMKB'de ilk seansta işlem adedine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

ISIKLAR AMBALAJ 16895147

TIRE KUTSAN 16157042

VESTEL 10856094

METRO TICARI VE MALI YATIRIMLA 9433685

MARTI OTEL 8742375

MENDERES TEKSTIL 6565254

DOGAN YAYINCILIK 6485108

ANEL TELEKOMUNIKASYON 6012993

IS YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S 5956438

GARANTI YAT. ORT. 4735917


25 Aralık 2009 Haberleri 1 2 3 4 5