İMKB'de ikinci seansta işlem adedine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) ikinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

TIRE KUTSAN 55391819

ISIKLAR AMBALAJ 34360769

METRO TICARI VE MALI YATIRIMLA 22454750

BOYNER BUYUK MAGAZACILIK A.S. 12669669

ECZACIBASI ILAC 9771430

KARDEMIR D 6058725

IHLAS EV ALETLERI 5256633

MENDERES TEKSTIL 5211110

FAVORI DINLENME TESISLERI 4643576

TAV HAVALIMANLARI HOLDING A.S. 3867461


25 Aralık 2009 Haberleri 1 2 3 4 5