İMKB'de ilk seansta işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim (TL)

KOZA ANADOLU METAL 186719065

GARANTI BANKASI 111981861

IS BANKASI (C) 73346047

IPEK MATBAACILIK 65539448

ECZACIBASI ILAC 64009266

TURK HAVA YOLLARI 44937902

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O 26916276

ISIKLAR AMBALAJ 26320238

ARCELIK 22528974

TUPRAS 22060229

(CİHAN)


01 Aralık 2009 Haberleri 1 2 3 4 5