İMKB'de ilk seansta işlem adedine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

KOZA ANADOLU METAL 37343813

ECZACIBASI ILAC 32657788

GARANTI BANKASI 21208685

IPEK MATBAACILIK 21006234

ISIKLAR AMBALAJ 19496472

IS BANKASI (C) 14186856

DOGAN YAYINCILIK 10357835

IHLAS EV ALETLERI 10158973

TURK HAVA YOLLARI 9381608

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O 8437704

(CİHAN)


01 Aralık 2009 Haberleri 1 2 3 4 5