İMKB'de gün sonunda işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) 1. ve 2. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, gün sonu itibarıyla işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim (TL)

KOZA ANADOLU METAL 286468938

GARANTI BANKASI 200989326

IS BANKASI (C) 128100083

ECZACIBASI ILAC 125747182

IPEK MATBAACILIK 115807184

TURK HAVA YOLLARI 93076537

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O 51001867

AKBANK 44071085

TUPRAS 43077716

ISIKLAR AMBALAJ 41904167

(CİHAN)


01 Aralık 2009 Haberleri 1 2 3 4 5