İMKB'de ilk seansta işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim (TL)

TURK HAVA YOLLARI 152469629

IS BANKASI (C) 56148856

DOGAN YAYINCILIK 49183748

GARANTI BANKASI 44847331

KOZA ANADOLU METAL 43209809

PETKIM 38580044

IPEK MATBAACILIK 37069299

ISIKLAR AMBALAJ 33990363

TEKFEN HOLDING A.S. 29475041

ECZACIBASI ILAC 27804627

(CİHAN)


26 Kasım 2009 Haberleri 1 2 3 4 5