İMKB'de ilk seansta işlem adedine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

MENDERES TEKSTIL 26766760

SASA 24298028

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O 12059660

HURRIYET GAZETECILIK 11890224

GARANTI BANKASI 11868488

IS BANKASI (C) 10518757

BOYNER BUYUK MAGAZACILIK A.S. 8966360

IHLAS EV ALETLERI 7453208

KOZA ANADOLU METAL 7214606

TEKSTILBANK 6455103

(CİHAN)


18 Kasım 2009 Haberleri 1 2 3 4 5