İMKB'de gün sonunda işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) 1. ve 2. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, gün sonu itibarıyla işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim (TL)

GARANTI BANKASI 275039293

TURK HAVA YOLLARI 194497626

ARCELIK 141922003

AKBANK 141468149

IS BANKASI (C) 136313257

GUBRE FABRIKALARI 95400350

PETKIM 75663345

YAPI VE KREDI BANK. 61709625

KOC HOLDING 55564642

KOZA ANADOLU METAL 53951822

(CİHAN)


20 Ekim 2009 Haberleri 1 2 3 4 5