İMKB'de ilk seansta işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim (TL)

GARANTI BANKASI 166853892

IS BANKASI (C) 64672180

ASYA KATILIM BANKASI A.S. 64265996

ARCELIK 61618863

TURKIYE HALK BANKASI A.S. 58809992

AKBANK 47986020

TEKSTILBANK 47815839

ISIKLAR AMBALAJ 43315231

KOZA ANADOLU METAL 38625909

KARDEMIR D 38315712

(CİHAN)


15 Ekim 2009 Haberleri 1 2 3 4 5