İMKB'de ilk seansta işlem adedine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

KARDEMIR D 59868302

TEKSTILBANK 40868240

GSD HOLDING 36886665

ISIKLAR AMBALAJ 32085356

GARANTI BANKASI 26526851

ASYA KATILIM BANKASI A.S. 17851666

ARCELIK 13846936

BOYNER BUYUK MAGAZACILIK A.S. 11252529

GLOBAL YATIRIM HOLDING A.S. 10276903

KOZA ANADOLU METAL 9878749

(CİHAN)


15 Ekim 2009 Haberleri 1 2 3 4 5