İMKB'de ikinci seansta işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) ikinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim (TL)

GARANTI BANKASI 166236226

KOZA ANADOLU METAL 109821756

IS BANKASI (C) 78562946

IPEK MATBAACILIK 57306413

AKBANK 45545644

IHLAS EV ALETLERI 44263964

TURKIYE HALK BANKASI A.S. 41389886

YAPI VE KREDI BANK. 34401589

ASYA KATILIM BANKASI A.S. 32579299

TEKSTILBANK 26587401

(CİHAN)


15 Ekim 2009 Haberleri 1 2 3 4 5