İMKB'de gün sonunda işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) 1. ve 2. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, gün sonu itibarıyla işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim (TL)

GARANTI BANKASI 333090118

KOZA ANADOLU METAL 148447666

IS BANKASI (C) 143235126

TURKIYE HALK BANKASI A.S. 100199878

ASYA KATILIM BANKASI A.S. 96845295

AKBANK 93531664

ARCELIK 77574402

IPEK MATBAACILIK 75723122

TEKSTILBANK 74403240

TUPRAS 61294563

(CİHAN)


15 Ekim 2009 Haberleri 1 2 3 4 5