İMKB'de ilk seansta işlem adedine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

GARANTI BANKASI 20657466

KARDEMIR D 11804061

KOZA ANADOLU METAL 11763334

DOGAN HOLDING 10689012

YAPI VE KREDI BANK. 10603899

ARCELIK 10549232

IHLAS HOLDING 10456600

IS FINANSAL KIRALAMA 10020578

IHLAS EV ALETLERI 7615010

METRO TICARI VE MALI YATIRIMLA 7467320

(CİHAN)


01 Ekim 2009 Haberleri 1 2 3 4 5