İMKB'de ikinci seansta işlem adedine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) ikinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

ALCATEL TELETAS 21089221

DOGAN HOLDING 18444604

GARANTI BANKASI 16011120

HURRIYET GAZETECILIK 13111974

BESIKTAS 12714601

KARDEMIR D 10211561

YAPI VE KREDI BANK. 10084225

TEK-ART TURIZM 9973225

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O 7096972

IS BANKASI (C) 6866788

(CİHAN)


01 Ekim 2009 Haberleri 1 2 3 4 5