İMKB'de gün sonunda işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) 1. ve 2. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, gün sonu itibarıyla işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim (TL)

GARANTI BANKASI 207590663

BESIKTAS 82205539

ALCATEL TELETAS 79035921

IS BANKASI (C) 69699643

YAPI VE KREDI BANK. 66620957

ARCELIK 61478016

KOZA ANADOLU METAL 60955967

AKBANK 42642962

TURKCELL 41943843

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O 40599681

(CİHAN)


01 Ekim 2009 Haberleri 1 2 3 4 5