İMKB'de ilk seansta işlem adedine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

KARDEMIR D 21473596

GARANTI BANKASI 14011700

VESTEL 13018096

TURK HAVA YOLLARI 11605488

DOGAN HOLDING 11192236

IS BANKASI (C) 10378667

DOGAN YAYINCILIK 9785989

ECZACIBASI ILAC 7674531

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O 7162983

TEKFEN HOLDING A.S. 6927190

(CİHAN)


23 Eylül 2009 Haberleri 1 2 3 4 5