İMKB'de ikinci seansta işlem adedine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) ikinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

ZORLU ENERJI 33031221

ALCATEL TELETAS 21356383

KARDEMIR D 17568075

DOGAN HOLDING 14898031

IHLAS EV ALETLERI 12748554

KARSAN OTOMOTIV 11879394

GARANTI BANKASI 11367222

VESTEL 11306596

IS BANKASI (C) 9354351

GLOBAL YATIRIM HOLDING A.S. 8313422

(CİHAN)


23 Eylül 2009 Haberleri 1 2 3 4 5