İMKB'de gün sonunda işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) 1. ve 2. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, gün sonu itibarıyla işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim (TL)

DOGAN YAYINCILIK 238776805

DOGAN HOLDING 230768650

GARANTI BANKASI 192383975

HURRIYET GAZETECILIK 166617389

IS BANKASI (C) 88847598

AKBANK 78055609

ARCELIK 62871846

TURKIYE HALK BANKASI A.S. 57374807

TURK HAVA YOLLARI 57329524

IHLAS EV ALETLERI 47444892

(CİHAN)


09 Eylül 2009 Haberleri 1 2 3 4 5