Liglerde haftanın programı açıklandı

Futbolda profesyonel liglerda haftanın programları Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapıldı.

Turkcell Süper Lig 4. hafta karşılaşmaları 28, 29, 30 ve 31 Ağustos'ta; Bank Asya 1. Lig'de 2. hafta karşılaşmaları 29, 30 ve 31 Ağustos'ta; TFF 2. Lig kademe grupları 1. hafta karşılaşmaları 29 ve 30 Ağustos'ta; TFF 3. Lig kademe grupları 1. hafta karşılaşmaları da 29 ve 30 Ağustos'ta oynanacak. Bu sezon Profesyonelliğe Aday Futbolcular (PAF) yerine organize edilen A2 Ligi'nde ise 1. hafta karşılaşmaları bugün ve yarın oynanacak.

Karşılaşmaların programı şöyle:

Turkcell Süper Lig - 4 . Hafta

28 Ağustos Cuma

21.00 Beşiktaş - Gaziantepspor

29 Ağustos Cumartesi

21.00 Ankaragücü - İstanbul Büyükşehir Belediyespor

21.00 Kayserispor - Denizlispor

21.00 Eskişehirspor - Antalyaspor

30 Ağustos Pazar

21.00 Trabzonspor - Bursaspor

21.00 Fenerbahçe - Manisaspor

21.00 Kasımpaşa - Gençlerbirliği

21.00 Sivasspor - Diyarbakırspor

31 Ağustos Pazartesi

21.00 Ankaraspor - Galatasaray

Bank Asya 1. Lig - 2. Hafta

29 Ağustos Cumartesi

16.30 Mersin İdman Yurdu - Adanaspor

30 Ağustos Pazar

16.30 Kartalspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

16.30 Orduspor - Altay

20.30 Dardanelspor - Bucaspor

20.30 Kardemir D.Ç. Karabükspor - Giresunspor

20.30 Kocaelispor - Hacettepespor

20.30 Çaykur Rizespor - Boluspor

20.30 Karşıyaka - Samsunspor (seyircisiz)

31 Ağustos Pazartesi

20.30 Konyaspor - Kayseri Erciyesspor

TFF 2. Lig Kademe

1. Grup - 1. Hafta

30 Ağustos Pazar

16.30 Zeytinburnuspor - Güngören Belediyespor

16.30 Gebzespor - Körfez Belediyespor

16.30 Yalovaspor - Türk Telekomspor

16.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Sakaryaspor

16.30 Bozüyükspor - Pendikspor

Grup 2 - 1. Hafta

30 Ağustos Pazar

16.30 Tepecikspor - İstanbulspor

16.30 Turgutluspor - Konya Şekerspor

16.30 Alanyaspor - Akhisar Belediye Gençlikspor

16.30 Denizli Belediyespor - Sarıyer

20.30 Fethiyespor - Göztepe

Grup 3 - 1. Hafta

30 Ağustos Pazar

16.30 Karsspor - BUGSAŞ Spor

16.30 Erzurumspor - Pursaklarspor

16.30 Akçaabat Sebatspor - Trabzon Karadenizspor

16.30 Ofspor - Çorumspor

16.30 Tokatspor - Çankarı Belediyespor

16.30 Etimesgut Şekerspor - Kırşehirspor

Grup 4 - 1. Hafta

29 Ağustos Cumartesi

20.30 Belediye Vanspor - İskenderun Demir Çelikspor (Cezalı nedeniyle Diyarbakır Atatürk Stadı)

30 Ağustos Pazar

16.30 Adıyamanspor - Tarsus İdman Yurdu

20.30 Elazığspor - Kahramanmaraşspor

20.30 Adana Demirspor - Şanlıurfaspor

20.30 Diyarbakır B.Ş.Bld. Diskispor - Malatyaspor

TFF 3. Lig Kademe

Grup 1 - 1 . Hafta

30 Ağustos Pazar

16.30 Alibeyköy - Küçükköyspor

16.30 İnegölspor - OYAK Renaultspor

16.30 Balıkesirspor - Bandırmaspor

16.30 Bursa Nilüferspor - Lüleburgazspor

16.30 Çerkezköy Belediyespor - Bayrampaşa

Grup 2 - 1 . Hafta

29 Ağustos Cumartesi

16.30 Keçiörenspor - Afyonkarahisarspor

30 Ağustos Pazar

16.30 Torbalıspor - Marmaris Bld. Gençlikspor

16.30 Muğluspor - Tekirova Belediyespor

16.30 Ispartaspor - Menemen Belediyespor

16.30 Altınordu - İzmirspor

Grup 3 - 1 . Hafta

29 Ağustos Cumartesi

16.30 İstanbul Kartal Belediyespor - Orhangazispor

30 Ağustos Pazar

16.30 Ankara Demirspor - Keçiörengücü

16.30 Anadolu Üsküdar 1908 - Beylerbeyi

16.30 Kırıkkalespor - Darıca Gençlerbirliği

16.30 Maltepespor - Düzcespor

Grup 4 - 1 . Hafta

30 Ağustos Pazar

16.30 Pazarspor - Gümüşhanespor

16.30 Kastamonuspor - Sürmenespor

16.30 Arsinspor - Araklıspor

16.30 Yalıspor - Yimpaş Yozgatspor

16.30 Bafra Belediyespor - Bulancakspor

Grup 5 - 1 . Hafta

30 Ağustos Pazar

16.30 Hatayspor - Malatya Bbelediyespor

16.30 Batman Belediyespor - Şanlıurfa Belediyespor (seyircisiz)

16.30 Siirtspor - Batman Petrolspor

16.30 Bingölspor - Diyarbakır Kayapınar Belediyespor

A2 Ligi

Grup Marmara - 1 . Hafta

Bugün

Fenerbahçe - Boluspor: 3 - 1

Kocaelispor - Kartalspor:

Beşiktaş - Galatasaray: 2 - 3

Bursaspor - Kasımpaşa:

Grup Ege - 1 . Hafta

Bugün

Denizlispor - Altay: 0 - 0

Eskişehirspor - Ankaragücü: 3 - 1

Manisaspor - Bucaspor: 2 - 1

Antalyaspor - Dardanelspor: 2 - 1

Grup Kuzey - 1 . Hafta

Yarın

16.30 Gençlerbirliği - Çaykur Rizespor

16.30 Ankaraspor - Trabzonspor

16.30 Kardemir D.Ç. Karabükspor - Orduspor

16.30 Samsunspor - Hacettepespor

Grup Güney - 1 . Hafta

Yarın

16.30 Konyaspor - Mersin İdman Yurdu

16.30 Kayseri Erciyesspor - Diyarbakırspor

16.30 Gaziantepspor - Kayserispor

16.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Adanaspor

(CİHAN)


25 Ağustos 2009 Haberleri 1 2 3 4 5