UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme eşleşmeleri kesinleşti...

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme maçlarının tamamlanmasının ardından, Fenerbahçe ile Galatasaray'ın da yer aldığı 3. ön eleme turu eşleşmeleri kesinleşti.

17 Temmuz'da İsviçre'nin Nyon şehrinde yapılan 2. ve 3. ön elemede karşılaşacak takımların tahmini eşleşmeleri 2. ön eleme turu maçlarının tamamlanmasıyla UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme eşleşmeleri de kesinleşmiş oldu.

Temsilcilerimiz Galatasaray ve Fenerbahçe'nin de mücadele edeceği 3. tur ilk maçlar 30 Temmuz Perşembe günü, rövanşları ise 6 Ağustos Perşembe günü oynanacak.

3. ön eleme eşleşmeleri şöyle oluştu:

FK Sarajevo (Bosna) - Helsingborgs (İsveç)

Fredrikstad FK (Norveç - Lech Poznan (Polonya)

HNK Rijeka (Hırvatistan) - Metalist Kharkiv (Ukrayna)

KAA Gent (Belçika) - Roma (İtalya)

SC Vaslui (Romanya) - AC Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi)

Slavija Sarajevo (Bosna) - MFK Kosice (Slovakya)

IFK Göteborg (İsveç) - Hapoel Tel-Aviv FC (İsrail)

PSV Eindhoven (Hollanda) - Cherno More Varna (Bulgaristan)

Metalurh Donetsk (Ukrayna) - NK IB Ljubljana (Slovenya)

Valerenga Fotball (Norveç) - PAOK FC (Yunanistan)

APOP/Kinyras Peyias (Kıbrıs Rum Kesimi) - Rapid Wien (Avusturya)

Honka Espoo (Finlandiya) - Karabağ (Azerbaycan)

Vaduz (Liechtenstein) - Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti)

Saint Patrick's Athletic (İrlanda) - Krylya Sovetov Samara (Rusya)

Randers (Danimarka) - Hamburger (Almanya)

Tromsö IL (Norveç) - Slaven Koprivnica (Hırvatistan)

Brondby IF (Danimarka) - Legia Varşova (Polonya)

Vojvodina (Sırbistan) - Austria Wien (Avusturya)

CSKA Sofia (Bulgaristan) - Derry City FC (İrlanda)

Steaua Bükreş (Romanya) - Motherwell FC (İskoçya)

MSK Zilina (Slovakya) - Hajduk Split (Hırvatistan)

Braga (Portekiz) - IF Elfsborg (İsveç)

Aberdeen FC (İskoçya) - Sigma Olomouc (Çek Cumhuriyeti)

Rabotnicki (Makedonya) - Odense BK (Danimarka)

Sevojno (Sırbistan) - LOSC Lille (Fransa)

Petrovac (Karadağ) - SK Sturm Graz (Avusturya)

Fenerbahçe (Türkiye) - Honved FC (Macaristan)

Bnei Yehuda (İsrail) - Paços de Ferreira (Portekiz)

Club Brugge (Belçika) - Lahti (Finlandiya)

Athletic Club Bilbao (İspanya) - Young Boys (İsviçre)

Reykjavik (İzlanda) - Basel (İsviçre)

Galatasaray (Türkiye) - Maccabi Netanya (İsrail)

Dinamo Tiflis (Gürcistan) - FK Crvena Zvezda (Sırbistan)

Polonia Varşova (Polonya) - NAC Breda (Hollanda)

Vitra (Litvanya) - Fulham (İngiltere).

(CİHAN)


24 Temmuz 2009 Haberleri 1 2 3 4 5