İMKB'de ikinci seansta işlem hacmine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) ikinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem hacmine (TL) göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Hacim (TL)

GARANTI BANKASI 118620286

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O 54417212

TURKIYE HALK BANKASI A.S. 43655375

IS BANKASI (C) 43071486

BESIKTAS 39637744

KOZA ANADOLU METAL 35549940

YAPI VE KREDI BANK. 30089990

ARCELIK 25132292

TURKCELL 18822827

TEK-ART TURIZM 18458432

(CİHAN)


12 Haziran 2009 Haberleri 1 2 3 4 5