İMKB'de ikinci seansta işlem adedine göre ilk 10 hisse

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) ikinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

GARANTI BANKASI 30493646

TURKIYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O 27208606

TEK-ART TURIZM 15254902

YAPI VE KREDI BANK. 13615380

KOZA ANADOLU METAL 11849980

ARCELIK 11219773

IS BANKASI (C) 9700785

KARDEMIR D 9421783

IHLAS EV ALETLERI 8322888

TURKIYE HALK BANKASI A.S. 7726615

(CİHAN)


12 Haziran 2009 Haberleri 1 2 3 4 5